Аграрний форум Нове зернятко 2024, Агропродсервіс

Вітаємо друзі!

Компанія VITERRA SEED прийняла участь в роботі форуму аграрних інновацій “Нове зернятко 2024”, який організований ПАП Агропродсервіс 20-22 червня.

Захід зібрав чимало компанії виробників та постачальників техніки, агрохімії, насіння та ін. МТР. Чимало насіннєвих компаній представлені на демонстраційному полігоні з сортами та гібридами озимих зернових культур, озимого ріпаку. Сорти озимої пшениці від ТМ viterra seed представлені в ранньому - Фелікс і Катаріна та середньоранньому сегментах - Tika Taka, Трубліон. Досить перпективною новинкою для регіону може стати новий середньопізній сорт ЗУ Таррока з надзвичайно високим потенціалом продуктивності.

Рівень орнанізації заходу як завжди на висоті!

До зустрічі на інших демолокаціях.

Все буде Україна!

13
Or4
Or15
Or12
Or10
Or13
Or11
Or16
Or17
Or14
Or1
Or3
Or2
16
14
15

День Регенеративного Землеробства 14.06.24 БАУЕР плюс

Вітаємо партнери!

Сьогодні на базі фермерського «БАУЕР-плюс» с. Буяни, Волинської області відбувся День Регенеративного Землеробства, присвячений вирощуванню сої та цукрового буряку за технологією No-Till. Як попередник під буряк використовували і 4 варіанти сумішей покривних культур від Вітерра Сід, будемо слідкувати за результатом для оцінки і вибору найбільш ефективної суміші. Доречі еталонним варіантом є спеціальна сіміш під цукровий буряк, яка складається з нематодостійкої редьки сорту Агроном (23% насінин), нематодостійкої гірчиці білої сорту Майтер (36% насінин) та конюшини олександрійської сорту Отто (41% насінин) з нормою висіву 242 шт рослин на м кв. - потужний захист від ураження коренеплодів нематодами. Ця сортосуміш створена і розроблена європейським лідером по покривним культурам компанією PH Petersen, вона одна із самих популярних в Європі як попередник серед виробників цукрового буряку.

На іншому полі в складі демостраційного полігону сортів різної селекції сої ми випробовуємо наші сорти Дакота та Якарі.

Дякуємо Михайлові Драганчуку та Віталію Рудченко за прекрасну організацію заходу!

VS19
VS15
VS10
VS17
VS12
VS11
VS16
VS14
VS1
VS2
VS13
VS18
VS20

День поля БАЙЄР, Миколаївська область 06.06.2024

Шановні друзі та партнери!

Компанія БАЙЄР 6го червня 2024р. на АгроАрені в Миколаївській області, Врадіївського р-ну, с. Кумарі провела польовий семінар для агровиробників регіону. Поглиблюється співпраця між організаторами заходу та ТОВ Вітерра Сід. Вже 4 роки поспіль на південних локаціях представляється сорт озимої пшениці Катаріна.

Це вже досить популярний та розповсюджений ранньостиглий сорт для південних і центральних регіонів, який приваблює і стає все більше його поціновувачів. Унікальність цього безостого сорту полягає в: його ранньостиглості та дуже швидкому відновленні вегетації весною, що дає змогу краще долати посушливі періоди в другій половині травня-початку червня. Невелика висота до 45 см - забезпечує ефективне водокористування та зменшення маси соломи, що позитивно позначається при висіванні після нього озимого ріпаку та дуже гарному кущенні на фоні застосування розширених міжрядь 18-30 см та зменшенні норми висіву до 2-2,5 млн. насінин/га, що вже доведено експериментами на цій та інших локаціях. Стабільно висока продуктивність забезпечується щільним добре озерненим колосом з високою масою 1000 насінин, навіть за дефіциту продуктивної вологи з моменту виходу колоса, цвітіння та на етапі наливу зерна.

Різні фони удобрення і інтенсивність хімічного захисту продуктами від БАЙЄРа, строки та норми посіву (від 0,5 млн до 5,5 насінин на га) сорту проходять випробування в цьогорічних нетипових дефіцитних за продуктивними опадами умовах та суттєвим коливанням температурного режиму.

Ми отримаємо ще більше цінної інформації щодо агрозаходів, які будуть сприяти повному розкриттю потенціалу цього сорту.

Запрошуємо до співпраці та будемо раді презентувани більш повне портфоліо озимих пшениць на інших демонстраційних локаціях.

AO4
AO1
24
13
15
21
AO6
18
08
AO3
10
14
19
26
20
09
AO2
17
25
12
22
23
16
AO5
AO7

Міжнародний Форум МАУ 30.05.2024

Шановні друзі!

Розпочинаємо сезон семінарів та днів поля по озимим культурам.

ТОВ ВІТЕРРА СІД сьогодні прийняв участь в Міжнародному Форумі «Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри» на базі ННПЦ МНАУ.

На дослідних полях Миколаївського національного аграрного університету традиційно представлено декілька сотень сортів озимих зернових культур і ріпаку різноманітних селекційних установ. Відвідувачі мають змогу ознайомитися з сортами ТМ Viterra SEED, зокрема вже відомими на півдні ранньостиглими напів-інтенсивними сортами Фелікс а Катаріна, середньораннім інтенсивним Трубліоном, а також новинками Тіка Така та Папіллон. Це все сорти озимої пшениці, які в першу чергу рекомендуються для південних, посушливих умов.

Вперше нашою компанією представлена лінійка із 5 сортів озимого ріпаку німецької селекції (Cluser Breeding International).

Серед них відмічаємо БАХУС - ранньостиглий сорт, адаптивний до рівня інтенсивності технології, посухостійкий з раннім наливом та формуванням зерна, який має дуже високу олійність, відмінну зимостійкість та придатний до вирощування на бідних грунтах.

А також ТОМ - середньоранній сорт з високим потенціалом продуктивності за інтенсивної технології, збалансований сорт нового покоління без недоліків, має потужну рослину з гарним гілкуванням та формуванням максимальної кількості стручків.

Дякуємо всім хто відвідав захід та співробітникам МАУ за відмінну якість посівів та оранізацію.

Все буде Україна!

AO6
09
22
18
AO5
19
16
18
20
13
10
26
08
17
12
25
27
21
11
15
AO4
24
AO3
AO1
AO7
14
AO2
23

Нові гібриди соняшнику!

Шановні друзі!

💥Новинки портфоліо 2024 💥

🌻НЕСТОР СУ – гібрид соняшнику нової генетики, стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил (сульфо).

👍Середньоранній гібрид з високою олійністю. Високий рівень запиленості кошика, виповненості зерен та натурної маси.

🌻 НЕТА СУ - гібрид соняшнику нової генетики, стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил (сульфо).

🔥Гібрид відзначається високою посухостійкістю, має компенсаційний ефект за зниженої густоти стояння.

Придатний до ранніх строків сівби, має гарний рівень запиленості, стабільно продуктивний гібрид.

🌻 ІНТЕГРАЛ КЛ (oro A-E) – це clearfield гібрид, відзначається гарною запиленістю та високою олійністю.

🌞Середньоранній гібрид з дуже високою стійкістю до вилягання та ламкості стебла. Має високу стійкість до ґрунтової посухи та спеки.

Адаптивний до інтенсивності технології вирощування

Насіння вирощене в країнах ЄС і готове до відвантаження!

Запрошуємо до співпраці!

AGRO UKRAINE SUMMIT 2 лютого 2024

Шановні партнери!

Компанія ТОВ ВІтерра СІД прийняла участь у AGRO UKRAINE SUMMIT 2024 – аграрному форумі в галузях рослинництва, зберігання, переробки, трейдингу і логістики сільгосппродукції.

Захід відвідалиі більше 1100 відвідувачів, що приймали участь в багатьох тематичних конференціях та семінарах.

Зокрема одним із найцікавіших заходів стала КОНФЕРЕНЦІЯ “Технологія 𝗡𝗼-𝗧𝗶𝗹𝗹 – від оздоровлення економіки до оздоровлення ґрунту”:

Спеціалісти та практики стосовно цієї технології обговорили аспекти, присвячені землеробству без обробки грунту, перспективи впровадження технології No-Till , висвітлили реальні результати та слушні поради щодо подолання певних проблем. Прихильників нульового обробітку стає дедалі більше, інформація різнопланова, контраверсійна, тому потрібний всебічний аналіз із слушними висновками і рекомендаціями. Що в такій компанії зробити значно легше і продуктивніше.

Нашій компанії є що запропонувати для виробників, що впроваджують ресурсозаощадну технологію No-Till:

В цьому році ми почали постачання німецьких сумішей насіння покривних культур. Тож, тепер наші аграрії мають можливість використовувати в своїх технологіях професійне насіння покривних культур від одного з лідерів Європи в цьому сегменті - сімейної компанії P.H. Petersen Saatzucht Lundsgaard GmbH, що розташоване на півночі Німеччини. Компанія заснована в 1931 р. з більш ніж 50-ти річним досвідом щодо створення сортів різноманітних культур і впровадження їх сортосумішей в еко-, біо- та енергоощадні технології вирощування. Де, за допомогою включення в сівозміну проміжних покривних культур: покращується родючість ґрунту, підвищується вміст гумусу в ґрунті, покращується мікробна активність, захищається ґрунт від ерозії та вимивання, зберігається волога, знижується тиск комах і бур'янів, здійснюється затінення та захист землі (теплоізоляція), знижуються витрати на підживлення та добрива, зменшується потреба в пестицидах та багато інших переваг.

Компанія має потужний селекційний департамент щодо створення сортів з певними характеристиками та перевагами, а деякі культури впроваджувалися вперше на ринку Німеччини, по деяким - взагалі унікальні розробки в світовому масштабі. Так, наприклад створено перший в світі сорт олійної редьки стійкий до бурякової нематоди, створено перший овес щетинистий стійкий до кореневих нематод, впровадження перших сумішей для біофумігації та ін.

В рамках заходу було чимало нових знайомств, зустручей з партнерам. Відвідувачі ознайомилися з наявними зразками сумішей покривних культур, отримали консультації від виробника щодо їх застосування.

Дякуємо організаторам та до нових зустрічей!

AO1
AO2
AO3
AO4
AO5
AO6
AO7

Сорти сої та нуту - наші новинки!

Шановні друзі!

Зараз за умови цінової нестабільності і вкрай низької рентабельності вирощування основних культур (кукурудза, пшениця, соняшник) аграрії в пошуках оптимізації структури посівних площ та введення все більшої частки бобових культур. Основним успішним трендом в 2023 р була ставка на вирощування сої і по відгукам учасників ринку ця тенденція продовжиться в 2024р.

Наша компанія має широке портфоліо та є оновлення сортового складу таких бобових культур - кормові боби, соя, горох, нут.

Щодо сортів сої, які створені нашою селекційною компанією PH Petersen (Німеччина), маємо вже відомий 000 сорт Якарі та новинку 00 сорт Дакота. За останні роки отримали досить непогані результати на демонстраційних полігонах наших партнерів з стабільною продуктивністю на рівні 3,1-3,6 т/га.

ДАКОТА:

Група стиглості 00: високоврожайний та середньоранній в своїй групі стиглості

Рослина з міцним основним стеблом, з гарною здатністю до гілкування

Забезпечує високий вихід білка з га, відзначається високою масою 1000 насінин

Завдяки високому кріпленню нижніх бобів та високій стійкості до вилягання та розтріскування бобів має мінімальні втрати при збиранні

ЯКАРІ:

Група стиглості 00/000: високоврожайний та ранньостиглий в своїй групі стиглості

Маркетингова перевага завдяки світлому рубчику та високій масі 1000 насінин

Швидкий початковий розвиток, стійкий до комплексу хвороб, середньорослий

Здатний до формування великої кількості бобів, високий вміст протеїну та гарний розвиток кореневої системи і забезпечення її азотом

Розглядаємо заявки на постачання еліти та першої репродукції виробленої в ЄС, надаємо партнерам ліцензію на офіційне розмноження сортів в Україні.

Цікавою культурою може виявитися нут - після скорочення площ в попередні роки ця нішева культура може знову привернути увагу аграріїв.

Viterra Seed пропонує одразу три нових сорти цієї культури - КІРА, ЛАРА, ЄВА.

КІРА (kabuli) - середньорослий сорт з високим вмістом білка, інтенсивним стартовим розвитком на початку вегетації, не вибагливий до типу грунту, попередника та інтенсивності технології вирощування, а також стійкий до вилягання за рахунок міцного основного стебла.

ЛАРА (kabuli) - крупнозерний сорт нуту з вираженим гілкуванням стебла, вирівняний та однорідний у всіх фазах росту, стійкий до посушливих умов та осипання насіння при дозріванні і надзвичайно стійкий до аскохітозу та фузаріозу

ЄВА (desi) - дрібнонасіннєвий сорт з коричневим зерном для переробки в харчові продукти (хумус, борошно), має дуже високу продуктивність з низькою масою 1000 насінин, легко збирається завдяки високому кріпленню нижніх бобів, та гарно переносить надмірне перезволоження грунту

Запрошуємо до співпраці!

Ak1
Eva1
Kira1
Lara1
S18
Soybean Results 2021
Soybean Results 2023
Yakary
 Viber 2023 12 07 14 30 40 707
Ak2

День поля Хімагромаркетинг, 22 вересня 2023р.

Шановні друзі!

Сьогодні наш партнер компанія Хімагромаркетинг розпочав серію днів поля і перший з них проведено в Житомирська область, Попільнянський район, с. Макарівка. Відвідувачі мали змогу наочно оцінити стан гібридів соняшнику та кукурудзи, які пропонує компанія. В цьому сезоні партнером розпочато продажі 2-х новинок соняшника Голді ІР (ультраранній клеарфіелд гібрид ) та Інтергал КЛ (середньоранній клеарфіелд гібрид стійкий до основних рас вовчку). Окрім них аграрії мали змогу ознайомитися як із вже відомими та поширеними гібридами від Viterra Seed - Пунтасол КЛ, Маркеза КЛ, так і з зовсім новими гібридами стійкими до трибенурон-метилу (SU) - Алекса СУ, Нестор СУ та Нета СУ.

Дякуємо за чудову організацію заходу та співпрацю! Далі буде!

Чекаємо всіх бажаючих на інших польових заходах!

05 10 20 1
05 10 20 2
05 10 20 3
05 10 20 4
05 10 20 5
H06
H07
H08
H09
H10

ФГ Грига, день поля на Полтавщині 30.06.2023

Шановні друзі!

Продовжується серія семінарів на демонстраційних полігонах озимої пшениці. Сьогодні ми в Полтавській обл. на базі насіннєвого господарства ФГ Грига, серед учасників більше 95 аграріїв регіону. І навіть дощ не завадив успішно провести цей важливий захід. Традиційно на демо представлена широка лінійка сортів іноземної селекції від провідних компанії.

Цьогоріч погодні умови складалися вкрай сприятливо для формування високої продуктивності пшениці на рівні 8-10 т/га. Хоча весь травень був сухий, останніми днями спостерігалася дощова (80 мм за червень) та вітряна погода. Тому, всі сорти знаходяться під впливом важливого "краш-тесту" на стійкість до вилягання. Бо від цього напряму залежать швидкість і ефективність роботи комбайнів, втрати при збиранні та якість зерна. Сорти від Вітерра Сід проявили себе з найсильнішої сторони - Фелікс, Катаріна, Атлон, Трубліон та Центуріон не мали жодних натяків щодо вилягання. Що в принципі є їх додатковою перевагою в такі вологі роки. Іншою стороною для вивчення та аналізу в таких умовах розвитку була реакція сортів на поширення хвороб.

Очікуємо на результати врожайності, данні обіцяють бути цікавими на основі яких агрономам буде простіше та більш впевнено підбирати сорти на товарні посіви до своїх господарств.

Дякуємо аграріям за активність та партнерам за чудову організацію!

До зустрічі на полях!

Gr1
Gr10
Gr11
Gr2
Gr3
Gr4
Gr5
Gr6
Gr7
Gr8
Gr9
Gr12
Gr13
Gr14
Gr15
Gr16

День поля ТОВ АГРОКРАЙ, Хмельницька область

Шановні аграрії!

Надзвичайно успішно сьогодні пройшов традиційний день поля на Хмельниччині на базі ТОВ Агрокрай за партнерства BASF і підтримки багатьох селекційно-насіннєвих компаній та інших постачальників матеріально-технічних засобів, техніки тощо. На локацію завітало більше 400 гостей з різних регіонів України. Плідна співпраця ТОВ Вітерра Сід та ТОВ Агрокрай з ліцензійного розмноження сортів озимої пшениці, кінських бобів триває вже 4 роки!

Приємним фактом є те, що не тільки розмножується та якісно дороблюється на сучасному насіннєвому заводі насіння озимої пшениці для реалізації господарствам регіону, але й сорти viterra займають вагому частину в товарних посівах самого господарства. Середньоранній сорт Атлон відзначився своїми якісними показниками - зафіксовано вміст білку понад 15% та клейковини 29% і активно використовується корпорацією для випікання хліба. Ультра-ранній сорт Фелікс №1 в господарстві по насінницьким та товарним посівам. Сорт забезпечує стабільну продуктивність на рівні 10-11 т/га, а завдяки ранньому достиганню без втрат переносить посушливі періоди початку літа, до того ж стійкий до вилягання та завдяки стійкості до хвороб колосу не втрачає якості зерна при перестої. Напівкарликовий ранньостиглий сорт Катаріна, який не потребує застосування регуляторів росту, теж набирає популярності в господарствах, які після його збирання висівають ріпак, бо він не залишає на полі багато соломи.

На демополі також представлений новий сорт Трубліон, який тільки починає свій шлях ліцензійного розмноження насіння першої репродукції. Компанія БАСФ на цьому сорті представила застосування різноманітних систем захисту рослин, рістрегуляції та норм живлення озимої пшениці. Сорт інтенсивного типу, адаптивний до різних типів грунтів, має високу стійкість до хвороб листя та колосу, добре переносить стресові умови. Показує відмінні результати за умов пізньої сівби.

Окремий інтерес викликали сорти сої Якарі, Корона та Дакота, які досить адаптовані до кліматичних умов Хмельницької області.

Дякуємо партнерам за відмінну організацію заходу!

До зустрічі га полях!

 3
Ak10
Ak11
Ak12
Ak13
Ak14
Ak2
Ak4
Ak3
Ak5
Ak6
Ak7
Ak8
Ak9