Нові гібриди соняшнику!

Шановні друзі!

💥Новинки портфоліо 2024 💥

🌻НЕСТОР СУ – гібрид соняшнику нової генетики, стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил (сульфо).

👍Середньоранній гібрид з високою олійністю. Високий рівень запиленості кошика, виповненості зерен та натурної маси.

🌻 НЕТА СУ - гібрид соняшнику нової генетики, стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил (сульфо).

🔥Гібрид відзначається високою посухостійкістю, має компенсаційний ефект за зниженої густоти стояння.

Придатний до ранніх строків сівби, має гарний рівень запиленості, стабільно продуктивний гібрид.

🌻 ІНТЕГРАЛ КЛ (oro A-E) – це clearfield гібрид, відзначається гарною запиленістю та високою олійністю.

🌞Середньоранній гібрид з дуже високою стійкістю до вилягання та ламкості стебла. Має високу стійкість до ґрунтової посухи та спеки.

Адаптивний до інтенсивності технології вирощування

Насіння вирощене в країнах ЄС і готове до відвантаження!

Запрошуємо до співпраці!

AGRO UKRAINE SUMMIT 2 лютого 2024

Шановні партнери!

Компанія ТОВ ВІтерра СІД прийняла участь у AGRO UKRAINE SUMMIT 2024 – аграрному форумі в галузях рослинництва, зберігання, переробки, трейдингу і логістики сільгосппродукції.

Захід відвідалиі більше 1100 відвідувачів, що приймали участь в багатьох тематичних конференціях та семінарах.

Зокрема одним із найцікавіших заходів стала КОНФЕРЕНЦІЯ “Технологія 𝗡𝗼-𝗧𝗶𝗹𝗹 – від оздоровлення економіки до оздоровлення ґрунту”:

Спеціалісти та практики стосовно цієї технології обговорили аспекти, присвячені землеробству без обробки грунту, перспективи впровадження технології No-Till , висвітлили реальні результати та слушні поради щодо подолання певних проблем. Прихильників нульового обробітку стає дедалі більше, інформація різнопланова, контраверсійна, тому потрібний всебічний аналіз із слушними висновками і рекомендаціями. Що в такій компанії зробити значно легше і продуктивніше.

Нашій компанії є що запропонувати для виробників, що впроваджують ресурсозаощадну технологію No-Till:

В цьому році ми почали постачання німецьких сумішей насіння покривних культур. Тож, тепер наші аграрії мають можливість використовувати в своїх технологіях професійне насіння покривних культур від одного з лідерів Європи в цьому сегменті - сімейної компанії P.H. Petersen Saatzucht Lundsgaard GmbH, що розташоване на півночі Німеччини. Компанія заснована в 1931 р. з більш ніж 50-ти річним досвідом щодо створення сортів різноманітних культур і впровадження їх сортосумішей в еко-, біо- та енергоощадні технології вирощування. Де, за допомогою включення в сівозміну проміжних покривних культур: покращується родючість ґрунту, підвищується вміст гумусу в ґрунті, покращується мікробна активність, захищається ґрунт від ерозії та вимивання, зберігається волога, знижується тиск комах і бур'янів, здійснюється затінення та захист землі (теплоізоляція), знижуються витрати на підживлення та добрива, зменшується потреба в пестицидах та багато інших переваг.

Компанія має потужний селекційний департамент щодо створення сортів з певними характеристиками та перевагами, а деякі культури впроваджувалися вперше на ринку Німеччини, по деяким - взагалі унікальні розробки в світовому масштабі. Так, наприклад створено перший в світі сорт олійної редьки стійкий до бурякової нематоди, створено перший овес щетинистий стійкий до кореневих нематод, впровадження перших сумішей для біофумігації та ін.

В рамках заходу було чимало нових знайомств, зустручей з партнерам. Відвідувачі ознайомилися з наявними зразками сумішей покривних культур, отримали консультації від виробника щодо їх застосування.

Дякуємо організаторам та до нових зустрічей!

AO1
AO2
AO3
AO4
AO5
AO6
AO7

Сорти сої та нуту - наші новинки!

Шановні друзі!

Зараз за умови цінової нестабільності і вкрай низької рентабельності вирощування основних культур (кукурудза, пшениця, соняшник) аграрії в пошуках оптимізації структури посівних площ та введення все більшої частки бобових культур. Основним успішним трендом в 2023 р була ставка на вирощування сої і по відгукам учасників ринку ця тенденція продовжиться в 2024р.

Наша компанія має широке портфоліо та є оновлення сортового складу таких бобових культур - кормові боби, соя, горох, нут.

Щодо сортів сої, які створені нашою селекційною компанією PH Petersen (Німеччина), маємо вже відомий 000 сорт Якарі та новинку 00 сорт Дакота. За останні роки отримали досить непогані результати на демонстраційних полігонах наших партнерів з стабільною продуктивністю на рівні 3,1-3,6 т/га.

ДАКОТА:

Група стиглості 00: високоврожайний та середньоранній в своїй групі стиглості

Рослина з міцним основним стеблом, з гарною здатністю до гілкування

Забезпечує високий вихід білка з га, відзначається високою масою 1000 насінин

Завдяки високому кріпленню нижніх бобів та високій стійкості до вилягання та розтріскування бобів має мінімальні втрати при збиранні

ЯКАРІ:

Група стиглості 00/000: високоврожайний та ранньостиглий в своїй групі стиглості

Маркетингова перевага завдяки світлому рубчику та високій масі 1000 насінин

Швидкий початковий розвиток, стійкий до комплексу хвороб, середньорослий

Здатний до формування великої кількості бобів, високий вміст протеїну та гарний розвиток кореневої системи і забезпечення її азотом

Розглядаємо заявки на постачання еліти та першої репродукції виробленої в ЄС, надаємо партнерам ліцензію на офіційне розмноження сортів в Україні.

Цікавою культурою може виявитися нут - після скорочення площ в попередні роки ця нішева культура може знову привернути увагу аграріїв.

Viterra Seed пропонує одразу три нових сорти цієї культури - КІРА, ЛАРА, ЄВА.

КІРА (kabuli) - середньорослий сорт з високим вмістом білка, інтенсивним стартовим розвитком на початку вегетації, не вибагливий до типу грунту, попередника та інтенсивності технології вирощування, а також стійкий до вилягання за рахунок міцного основного стебла.

ЛАРА (kabuli) - крупнозерний сорт нуту з вираженим гілкуванням стебла, вирівняний та однорідний у всіх фазах росту, стійкий до посушливих умов та осипання насіння при дозріванні і надзвичайно стійкий до аскохітозу та фузаріозу

ЄВА (desi) - дрібнонасіннєвий сорт з коричневим зерном для переробки в харчові продукти (хумус, борошно), має дуже високу продуктивність з низькою масою 1000 насінин, легко збирається завдяки високому кріпленню нижніх бобів, та гарно переносить надмірне перезволоження грунту

Запрошуємо до співпраці!

Ak1
Eva1
Kira1
Lara1
S18
Soybean Results 2021
Soybean Results 2023
Yakary
 Viber 2023 12 07 14 30 40 707
Ak2

День поля Хімагромаркетинг, 22 вересня 2023р.

Шановні друзі!

Сьогодні наш партнер компанія Хімагромаркетинг розпочав серію днів поля і перший з них проведено в Житомирська область, Попільнянський район, с. Макарівка. Відвідувачі мали змогу наочно оцінити стан гібридів соняшнику та кукурудзи, які пропонує компанія. В цьому сезоні партнером розпочато продажі 2-х новинок соняшника Голді ІР (ультраранній клеарфіелд гібрид ) та Інтергал КЛ (середньоранній клеарфіелд гібрид стійкий до основних рас вовчку). Окрім них аграрії мали змогу ознайомитися як із вже відомими та поширеними гібридами від Viterra Seed - Пунтасол КЛ, Маркеза КЛ, так і з зовсім новими гібридами стійкими до трибенурон-метилу (SU) - Алекса СУ, Нестор СУ та Нета СУ.

Дякуємо за чудову організацію заходу та співпрацю! Далі буде!

Чекаємо всіх бажаючих на інших польових заходах!

05 10 20 1
05 10 20 2
05 10 20 3
05 10 20 4
05 10 20 5
H06
H07
H08
H09
H10

ФГ Грига, день поля на Полтавщині 30.06.2023

Шановні друзі!

Продовжується серія семінарів на демонстраційних полігонах озимої пшениці. Сьогодні ми в Полтавській обл. на базі насіннєвого господарства ФГ Грига, серед учасників більше 95 аграріїв регіону. І навіть дощ не завадив успішно провести цей важливий захід. Традиційно на демо представлена широка лінійка сортів іноземної селекції від провідних компанії.

Цьогоріч погодні умови складалися вкрай сприятливо для формування високої продуктивності пшениці на рівні 8-10 т/га. Хоча весь травень був сухий, останніми днями спостерігалася дощова (80 мм за червень) та вітряна погода. Тому, всі сорти знаходяться під впливом важливого "краш-тесту" на стійкість до вилягання. Бо від цього напряму залежать швидкість і ефективність роботи комбайнів, втрати при збиранні та якість зерна. Сорти від Вітерра Сід проявили себе з найсильнішої сторони - Фелікс, Катаріна, Атлон, Трубліон та Центуріон не мали жодних натяків щодо вилягання. Що в принципі є їх додатковою перевагою в такі вологі роки. Іншою стороною для вивчення та аналізу в таких умовах розвитку була реакція сортів на поширення хвороб.

Очікуємо на результати врожайності, данні обіцяють бути цікавими на основі яких агрономам буде простіше та більш впевнено підбирати сорти на товарні посіви до своїх господарств.

Дякуємо аграріям за активність та партнерам за чудову організацію!

До зустрічі на полях!

Gr1
Gr10
Gr11
Gr2
Gr3
Gr4
Gr5
Gr6
Gr7
Gr8
Gr9
Gr12
Gr13
Gr14
Gr15
Gr16

День поля ТОВ АГРОКРАЙ, Хмельницька область

Шановні аграрії!

Надзвичайно успішно сьогодні пройшов традиційний день поля на Хмельниччині на базі ТОВ Агрокрай за партнерства BASF і підтримки багатьох селекційно-насіннєвих компаній та інших постачальників матеріально-технічних засобів, техніки тощо. На локацію завітало більше 400 гостей з різних регіонів України. Плідна співпраця ТОВ Вітерра Сід та ТОВ Агрокрай з ліцензійного розмноження сортів озимої пшениці, кінських бобів триває вже 4 роки!

Приємним фактом є те, що не тільки розмножується та якісно дороблюється на сучасному насіннєвому заводі насіння озимої пшениці для реалізації господарствам регіону, але й сорти viterra займають вагому частину в товарних посівах самого господарства. Середньоранній сорт Атлон відзначився своїми якісними показниками - зафіксовано вміст білку понад 15% та клейковини 29% і активно використовується корпорацією для випікання хліба. Ультра-ранній сорт Фелікс №1 в господарстві по насінницьким та товарним посівам. Сорт забезпечує стабільну продуктивність на рівні 10-11 т/га, а завдяки ранньому достиганню без втрат переносить посушливі періоди початку літа, до того ж стійкий до вилягання та завдяки стійкості до хвороб колосу не втрачає якості зерна при перестої. Напівкарликовий ранньостиглий сорт Катаріна, який не потребує застосування регуляторів росту, теж набирає популярності в господарствах, які після його збирання висівають ріпак, бо він не залишає на полі багато соломи.

На демополі також представлений новий сорт Трубліон, який тільки починає свій шлях ліцензійного розмноження насіння першої репродукції. Компанія БАСФ на цьому сорті представила застосування різноманітних систем захисту рослин, рістрегуляції та норм живлення озимої пшениці. Сорт інтенсивного типу, адаптивний до різних типів грунтів, має високу стійкість до хвороб листя та колосу, добре переносить стресові умови. Показує відмінні результати за умов пізньої сівби.

Окремий інтерес викликали сорти сої Якарі, Корона та Дакота, які досить адаптовані до кліматичних умов Хмельницької області.

Дякуємо партнерам за відмінну організацію заходу!

До зустрічі га полях!

 3
Ak10
Ak11
Ak12
Ak13
Ak14
Ak2
Ak4
Ak3
Ak5
Ak6
Ak7
Ak8
Ak9

Суміші покривних культур - готові до відвантаження!

Шановні друзі!

Гарна новина!

Цей момент настав - вперше бренд Viterra Seed почав постачання професійних сумішей покривних культур в Україну.

В ці складні часи ідеальний момент для перегляду та адаптації технологій вирощування - обробітку ґрунту, зменшення кількості застосування добрив та засобів хімічного захисту рослин. Основою технології є сівозміна і введення в посіви проміжних культур, де кожен індивідуальний сорт ретельно підбирається під певну суміш, ключ до найбільш ефективного використання та досягнення максимальних економічних показників.

Зараз на нашому складі в наявності 4 види сумішей:

1. MAIZE (КУКУРУДЗА) - Активатор родючості ґрунту.

2. SUGAR BEET (ЦУКРОВИЙ БУРЯК) - Професійний контроль нематод.

3. UNIVERSAL (УНІВЕРСАЛЬНА) - Без хрестоцвітих та проявів посухи.

4. BEE (БДЖОЛА) - Цвітіння та біорізноманіття.

Запрошуємо всіх до співпраці - оздоровлюємо ґрунт разом!

Or1
Or10
Or11
Or12
Or13
Or14
 Viber 2023 06 26 10 22 16 218
 Viber 2023 06 26 10 22 16 515
 Viber 2023 06 26 10 22 16 739
 Viber 2023 06 26 10 22 16 879
 Viber 2023 06 26 10 22 17 224
 Viber 2023 06 26 10 22 17 317

ПСП Корона, Миколаївська обл., семінар по озимим культурам

Шановні аграрії!

Наближаються жнива 2023 і зараз час оцінити стан озимих зернових, зробити візуальну оцінку сортів та технологій вирощування та захисту рослин. Фахівці нашого партнера ТОВ Ювента Агрохім прийняли участь в роботі семінару, який організований спеціалістами БАСФ на базі ПСП Корона, що знаходиться в Баштанці, Миколаївської обл.

Вже декілька років в цій локації представлені ранньостиглі сорти від ТМ viterra seed - Фелікс, Катаріна, Тіка Така та Пітон. Сорти знаходяться в ранньостиглому сегменті, що дуже важливо для умов цього посушливого регіону. А саме, формувати продуктивність в більшій мірі за рахунок зимового та весняного накопичення вологи та завершувати налив зерна якомога раніше до настання посушливих періодів другої половини травня - початку червня. Все більшої популярності в Дніпропетровській, Миколаївській, Запорізькій, Одеській областях за результатами продажів ТОВ Ювента Агрохім набирають короткостебельні безосоті сорти Фелікс та Катаріна, вже є постійні клієнти, що вирощують їх 3-й рік поспіль з стабільно високою продуктивністю. Важливою перевагою сортів є їх адаптованість до сівозміни з ріпаком, так як вони формують та залишають мало соломи.

Дякуємо партнерам та запрошуємо всіх до співпраці!

Or1
Or10
Or11
Or12
Or13
Or14
Or15
Or16
Or17
Or2

Аграрний форум 2023, ПАП Агропродсервіс

Вітаємо друзі!

Компанія VITERRA SEED приймає участь в роботі Аграрного Форуму 2023, який організований спеціалістами ПАП Агропродсервіс. Сьогодні перший день з запланованих 3-х (20-22 червня).

Чимало насіннєвих компаній представлені на демонстраційному полігоні з численними сортами та гібридами озимих культур. Сорти озимої пшениці від ТМ viterra seed представлені в ранньому - Фелікс і Катаріна та середньоранньому сегментах - Атлон, Трубліон. Багато запитів від аграріїв отримуємо на скоростиглий безостий сорт Фелікс - хто тільки планує вводити його в комерційні посіви, а деякі клієнти вже діляться трирічним успішним досвідом його вирощування в умовах Тернопільщини і Хмельниччини. Вперше презентовано надзвичайно продуктивний новий сорт ТІКА ТАКА, зараз це один із сортів, який набуває широкого поширення в регіоні південно-східних країн Європи та стає лідером продажів серед нашого портфоліо. Більше 100 відвідувачів завітало на захід сьогодні, то ж хто ще не встиг, запрошуємо та чекаємо в с. Настасів, Тернопільської області.

Все буде Україна!

FB01
FB02
FB03
FB04
FB05
FB06
FB07
AG8

День поля BAYER, Миколаївська область, 08.06.23

Шановні аграрії!

8го червня 2023р. на АгроАрені БАЙЄР в Миколаївській області, Врадіївського р-ну, поблизу с. Кумарі відбувся польовий семінар для виробників регіону. Це нова локація, де відвідувачі мали можливість ознайомитися з різними технологічними підходами щодо систем захисту рослин, удобрення, підготовки грунту, способів сівби та ін. агроприйомах при вирощуванні озимих зернових та ріпаку.

ТОВ Вітерра Сід представлена на полігоні з сортом озимої пшениці Катаріна. Цікавий перспективний ранньостиглий сорт для південних регіонів, який вже має своїх поціновувачів. Унікальність цього безостого сорту полягає в: його ранньостиглості, що дає змогу краще долати посушливі періоди в другій половині травня-початку червня, невеликій висоті 45 см - для більш ефективного водокористування та зменшення маси соломи, що позитивно позначається при висіванні після нього озимого ріпаку та дуже гарному кущенні на фоні застосування розширених міжрядь 18-30 см та зменшенні норми висіву до 2-2,5 млн. насінин/га. Катаріна - ваш ключ до успіху також при застосуванні помірних доз азотного живлення!

Дякуємо партнерам за організацію заходу!

До зустрічі!

FB01
FB02
FB03
FB04
FB05
FB06
FB07
FB08
FB09
FB10
FB11
FB12
FB13
FB14
FB15
FB16
FB17
FB18
FB19
FB20