Участь у міжнародній виставці «Зернові технології» 2021

Шановні друзі та колеги! ТОВ "ВІТЕРРА СІД" прийняла участь у міжнародній виставці інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології» 16-18 лютого 2021, м. Київ. Експозиція компанії викликала жвавий інтерес та не зважаючи на значне похолодання впродовж дії агрозаходу, на стенді було чимало гостей. Більшість фермерів були з Чернігівської, Сумської, Київської, Черкаської та Полтавської областей. Всі вони отримали вичерпні консультації, поради та нові інформаційні матеріали. Трендовими питаннями були: асортимент кукурудзи, гранстаростійкі соняшники (Алекса СУ, Міранда ЗУ), та сорти сої. До речі, новинка сої Якарі дуже зацікавила деяких виробників. Продукція нового бренду не залишила байдужими й чимало торгових та дистрибю’ційних компаній, та з деякими ми сподіваємося розпочати співпрацю. Були раді вітати численну кількість партнерів, знайомих та друзів. В цілому захід пройшов надзвичайно успішно! До нових зустрічей! З повагою, Команда ТОВ "ВІТЕРРА СІД"

Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці "Зернові технології 2021"

Шановні друзі! Запрошуємо відвідати наш стенд на Одинадцятій міжнародній виставці інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології» 16-18 лютого 2021 Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м.Київ, Броварський пр-т, 15 Номер стенду - 1С 356 До зустрічі!

«ВІТЕРРА СІД» разом з компанією «ЕРІДОН» уклали угоду

Шановні партнери! «ВІТЕРРА СІД» разом з компанією «ЕРІДОН» уклали угоду щодо ексклюзивного розмноження та поширення на ринку України сорту озимої пшениці Андрада. Сорт ранньостиглий, остистий, стабільну та високу урожайність показує в посушливих та стресових умовах вирощування, має підвищену зимостійкість та високі хлібопекарські якості зерна. Насіння першої репродукції буде вирощене спеціалістами Ерідон та Вітерра Сід і пропонуватиметься під посівну 2021 року. Цього сезону сорт можна буде оцінити на демонстраційних полігонах.

Компанія «ВІТЕРРА СІД» організувала відправку насіння озимої пшениці на демонстраційні посіви

Компанія «ВІТЕРРА СІД» організувала відправку насіння озимої пшениці на демонстраційні посіви. Загальна кількість точок по всім областям України складе близько 60. Основний сортовий склад представлений сортами: Фелікс, Катаріна, Атлон, Центуріон та Андрада.

Продовжити