Зимовий семінар "Нові тенденції у сільському господарстві"

Шановні друзі

Наближається посівна компанія ярових культур - і 10 лютого 2022 р. ТОВ Ювента Агрохім організувала та провела навчальний семінар для аграріїв Царичанського та Петриківського районів Дніпропетровської обл. Захід пройшов за підтримки ТОВ Вітерра Сід (селекційно-насіннєва компанія), НВК Екоорганік (мікродобрива), TM JIVA (комплексні добрива) та ТОВ Дрон Агрофлот. (послуги внесення СЗР)

Досить змістовне та різнопланове наповнення навчальної програми викликало чималий інтерес у сільгоспвиробників. Компанії учасники презентували свої актуальні продукти, аграрії задавали чимало питань, пройшов цікавий діалог та обмін практичним досвідом. ТОВ Ювента Агрохім як надійний постачальник матеріально-технічних ресурсів зібрало чимало постійних клієнтів та презентувало актуальні продукти та комерційні пропозиції.

Вітерра Сід як нова компанія на ринку висвітлила широкий спектр насіння різноманітних культур - соняшник, кукурудза, соя, горох, люцерна, нут, кормові боби, покривний сумішей та сидератів . Серед новинок рекомендувалися гібриди соняшника Алекса СУ та ЗУРО 162, стійкі до останніх рас вовчка, досить пристойні результати в регіоні за даними демо полігонів та виробничих полів були отримані в 2021 р. у гібридів кукурудзи Зупорто, Зураунд та ЗУМ 305.

Чималу зацікавленість викликали сорти озимої групи - ячменю (Аренія), озимої пшениці (Фелікс, Катаріна, Атлон) - аграрії ділились досвідом вирощування та актуальним станом в полях, дискутували про аспекти мінерального та листового живлення озимини в весняний період. Презентовано новини сортів озимого ріпаку Кім та Саксон.

Дякуємо організаторам за цікавий захід!

TZ01
TZ23
TZ02
TZ03
TZ04
TZ05
TZ06
TZ07
TZ08
TZ09
TZ10
TZ11
TZ12
TZ15
TZ16
TZ17
TZ18
TZ19
TZ20
TZ21
TZ22

Запрошуємо на виставку "Зернові технології 2022"

Шановні друзі!

Запрошуємо відвідати наш стенд на Дванадцятій міжнародній виставці інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології» 15-17 лютого 2022

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м.Київ, Броварський пр-т, 15

Номер стенду - 3А 277

До зустрічі!

Новинка - пропонуємо насіння гороху ТОРПЕДО!

Шановні партнери!

До посівної 2022 р. маємо декілька цікавих новинок, серед яких важливе місце займає група бобових культур. Ми отримали реєстрацію нашого першого сорту жовтозерного гороху ТОРПЕДО.

В минулому році сорт показав чудові результати в комерційних полях в Румунії, Болгарії, Молдові та Сербії. В Україні за даними отриманими на ділянках УІЕСР формував продуктивність на рівні 3,71-4,63 т/га, вміст білка - 25,7%, маса 1000 зерен 223-232 г, висота прикріплення нижнього бобу 56-61 см, з періодом вегетації в середньому 83-85 днів.

Основні переваги сорту:

• Високоврожайний, середньоранній, жовтозерний сорт гороху

• Стійкий до посухи, гарна адаптація до типу грунту

• Швидкий початковий розвиток, стійкий до комплексу хвороб

• Має однорідне дозрівання, хорошу стійкість до осипання та мінімальні втрати при збиранні

До замовлення доступне насіння вирощене в ЄС: еліта і перша репродукція, надаємо ліцензію на розмноження насіння.

Сорти пшениці для пізніх посівів від VITERRA SEED

Шановні аграрії!

Триває посівна компанія озимої пшениці та вже минають оптимальні строки посіву. Завдяки рясним дощам останнього тижня темпи посівної сповільнюються, багато попередників під озимину із-за пізньої сівби весною ще не зібрані. Тому, в цей час особливу увагу треба приділити сортовому складу та підібрати ті сорти пшениці, які придатні для пізніх строків сівби в першій половині жовтня.

Вітерра Сід постійно проводить і відслідковує реакцію своїх сортів на різні строки посіву і можемо порекомендувати серед своєї лінійки для пізньої сівби середньоранні сорти Атлон (безостий) та Центуріон (остиста форма).

Вони входячи в зиму, за ранніх етапів розвитку мають гарну зимостійкість та вже навесні компенсують затримку осіннього розвитку, активним розвитком та інтенсивним кущенням на фоні ранньовесняного підживлення азотними добривами. Сорт Атлон слід вирощувати за інтенсивною технологією для отримання високоякісного зерна 1-2 класу, так як в нього генетично підвищений вміст білка (клас E за німецькою класифікацією). Якщо потенціал поля не найкращий, не оптимальний попередник, можуть бути проблеми з якісним передпосівним обробітком грунту - віддавайте перевагу сорту Центуріон, він має властивість до саморегуляції густоти продуктивного стеблестою, має сильне кущення за розріджених сходів.

Легкої посівної та гарних врожаїв!

06
1
2
3
4
Athlon
BY9
Centurion BAYER
Or11
Z6

Компанія Кроп-Інкріс провела кроп тур по демонстраційним полям в Чернігівській обл.

14 вересня 2021 року компанія ТОВ Кроп-Інкріс, (дистриб'ютор та постачальник матеріально-технічних ресурсів) провела кроп-тур в рамках якого відвідано 3 демонстраційні локації в 3-х різних господарствах, де висіяні гібриди соняшника та кукурудзи.

Як зазначив директор компанії Владислав Теслюк, основною метою заходу було ознайомлення з новинками від партнерів постачальників насіння менеджерів компанії, а також постійних клієнтів в Чернігівській області. Захід стартував в с. Тиниця на базі ФГ Вітчизна-Тиниця, Бахмацького р-ну з загальних презентацій насіннєвих компаній учасників семінару. Далі група стартувала з огляду демопосівів соняшника та кукурудзи в цьому господарстві, агроном детально висвітлив особливості застосованих технологій, а насіннєві партнери презентували свої продукти. Вітерра Сід презентувала практично все наявне портфоліо соняшника та кукурудзи. Слід відмітити надзвичайно потужний вигляд гібридів кукурудзи, серед яких виділялися: Тоначія, Зупорто, ІСЗ 303, ОС 378, Зум 305. Ранньостиглий кременистий гібрид Тоначія вже мав вологість на рівні 27%, а більш пізні форми мали вологість в межах 31-35 відсотків.

Наступна локація - ФГ Волошка, Прилуцького р-ну, мала особливість більш пізньої сівби приблизно на 3 тижні, порівняно з попереднім демо. Тому учасники мали змогу порівняти гібриди, їхній стан за різних термінів посіву. І якщо по кукурудзі було чітко видно практично ідеальне гарне запилення качанів в ФГ Вітчизна-Тиниця, то в цьому демо спостерігали прояви неповного запилення кінцівки качанів. По соняшнику навпаки, кращий вигляд, меше ураження хворобами мали рослини в ФГ Волошка.

На останок відвідали демопосів соняшника в ТОВ Курс Агро, де висіяно за оптимальних строків посіву більше 70 гібридів різних селекційних компаній. Крім продуктивності гібрилів для господарства має важливе значення олійність, тому обов'язково буде фіксуватися цей показник до кожного гібрида. Вітерра Сід має продукти у всіх 3-х технологіях вирощування соняшника: класичні Велко та ЗУРО 162 (ст. до вовчка 7 рас), гранстаростійкі Алекса СУ, Міранда СУ та найбільша лінійка клеарфілд гібридів - Драйвер КЛ, Пунтасол КЛ, Зубелла КЛ, Параізо 102 КЛ, Сюрприз КЛП, Параізо 1000 КЛП, Луція КЛП. Практично всі гібриди мають гарний вигляд та прекрасне запилення, то ж очікуємо на результати урожайності.

Захід завершився дружнім обідом, розіграшем призів від партнерів, та плідною, цікавим діалогом та обміном враженнями від побаченого. Дякуємо всім за участь!

Окрема подяка керівнику регіональної філії ТОВ Кроп-Інкріс Литвиненко Олександру Миколайовичу за організацію посіву демонстраційних полігонів.

In1
In2
In3
In4
In5
In6
In7
In8
In9
In10
In11
In12
In13
In14
In15
In16
In17
In18
In19
In20
In21
In22
In23
In24
In25
In26
In27
In28
In29
In30
In31
In32
In33
In34
In35
In36
In39
In37
In38

Участь у науково-практичному семінарі в ІСГС НААН 10 вересня 2021р.

В с. Созонівка, Кіровоградської обл., на базі ІСГС НААН відбувся науково-практичногий семінар “Міжнародний День поля “Особливості вирощування зернових, зернобобових і технічних культур за умов різкоконтинентального клімату” .

Цього року більше 10 компаній представили свої гібриди соняшника та кукурудзи, а також системи захисту рослин, добрива та препарати для підживлення, техніку, тощо.

Семеняка Ігор Миколайович директор інституту офіційно відкрив захід. Компанія Вітерра Сід мала свою виставкову площу, де були представлені зразки продукції та проходило активне спілкування з відвідувачами заходу.

Далі кожна з компаній учасників презентувала свої гібриди на демонстраційному полігоні. Наш бренд був представлений гібридами кукурудзи Тоначія, Зупорто, ОС 396, ЗУМ 305, ЗУМ 405. Серед гібридів соняшника особливу увагу привертали стійкі до 7-ї раси вовчку Алекса СУ та ЗУРО 162. Не оминули уваги і нові сорти сої Якарі та Корона.

Дякуємо організаторам та всім відвідувачам дня поля!

S1
S2
S3
S4
S5
S6
S7
S8
S9
S10
S11
S12
S13
S14
S15
S16
S17
S18
S19
20
S21
S22
S23
S24
S25
S26
S27
S28
S29
S30
S31
S32
S33
S34
S35

Репортаж з дня поля в ПСП Едельвейс 3 вересня 2021р.

03 вересня 2021 року в ПСП "Едельвейс", с. Володимирівка, Апостолівського р-ну , Дніпропетровської обл. проведено день поля.

Господарство впроваджує систему обробітку no-till, тому зібралися практики цієї технології та агрономи, які ще вивчають її особливості і починають застосовувати її елементи в своїх підприємствах. Директор і власник підприємства Суровий Сергій Леонідович ознайомив гостей з особливостями цього сезону вирощування різних культур по системі no-till, відбувалася жвава та цікава дискусія.

Далі насіннєві компанії представили свої гібриди соняшника, сред який були і гібриди від ТМ Viterra Seed.

Всі гібриди були розбиті відповідно технологіям вирощування: класична, із застосуванням гербіциду трибенурон-метил та clearfield. Вітерра Сід має продукти у всіх 3-х технологіях: класичні Велко та ЗУРО 162 (ст. до вовчка 7 рас), гранстаростійкий Алекса СУ, та найбільша лінійка клеарфілд гібридів - Драйвер КЛ, Пунтасол КЛ, Зубелла КЛ, Параізо 102 КЛ, Сюрприз КЛП, Параізо 1000 КЛП, Луція КЛП. Практично всі гібриди мають гарний вигляд та прекрасне запилення, то ж очікуємо на результати урожайності.

SU1
SU2
SU3
SU4
SU5
SU6
SU7
SU8
SU9
SU10
SU11
SU12
SU13
SU14
SU15
SU16
SU17
SU18
SU19
SU20
SU21
SU22
SU23
SU24
SU25
SU26
SU27
SU28
SU29
SU30
SU31
SU32

День поля ТОВ АГРО-ОВЕН 2 вересня 2021р.

02 вересня 2021 року в ТОВ "АГРО-ОВЕН", смт. Магдалинівка, Дніпропетровська обл. відбувся традиційний щорічний день поля.

Цього року більше 15 компаній представили свої гібриди соняшника та кукурудзи, а також системи захисту рослин, добрива та препарати для підживлення.

Юрій Миколайович Момот директор ТОВ АГРО-ОВЕН офіційно відкрив захід, головний агроном Дробот Віктор Володимирович висвітлив основні технологічні прийоми, які застосовувалися на демонстраційному полігоні.

ТОВ Вітерра Сід окрім базової основної інформації про компанії розпочала з презентації нових сортів озимої пшениці, які рекомендуються до вирощування в цьому регіоні. Слід звернути увагу, що на демонстраційному полігоні в господарстві - напів-інтенсивний ультраранній безостий сорт Фелікс показав найвищу урожайність 8,3 т/га та дещо меншу продуктивність отримано на Катаріні (напівкарликовий тип). Відмічаємо, що це лише 2 сорти, які не вилягли в умовах цього року і будуть висіяні в компанії Агро-Овен на площі більше 700 га.

Учасники дня поля розпочали огляд з гібридів кукурудзи. Практично всі провідні компанії оригінатори гібридів кукурудзи представляли свої продукти. Вітерра Сід показала повне портфоліо від ФАО 220 до 410. Ранньостиглий кременистий гібрид Тоначія ФАО 220 вже мав вологість зерна на рівні 24%. Досить потужно виглядали гібриди Зупорто ФАО 280, ОС 378 ФАО 350, ЗУМ 305 ФАО 330, ОССК 396 ФАО 380.

По соняшнику наша компанія співпрацює з ТОВ АГРО-ОВЕН вже більше 7-ми років. Щорічно нашими гібридами господарство засіває основні площі соняшника по системі clearfiеld. Гібрид Пунтасол КЛ в цьому році висіяний на площі більше 2800 га (в 2020 його площі складали до 4000 га). Гібрид інтенсивного типу дуже добре відзивається на органічні добрива, середньорання група стиглості з хорошою комплексною стійкістю до основних хвороб, пластичний до строку сівби, посухостійкий. Далі було представлено практично всю наявну лінійку гібридів : де виділялися новинки Алекса СУ, (стійкий до гербіцидів на основі трибенурон-метилу), класичний ЗУРО 162, який має стійкість до останніх рас вовчку, нові гібриди clearfild: Драйвер КЛ, Сюрприз КЛП, Зубелла КЛ та Маркіза КЛ.

Захід закінчився дружнім обідом, цікавим спілкуванням та розіграшем призів від компаній учасників.

Дякуємо організаторам та всім відвідувачам дня поля!

AO1
AO2
AO3
AO4
AO5
AO6
AO7
AO8
AO9
AO10
AO11
AO12
AO13
AO14
AO15
AO16
AO17
AO18
AO19
AO20
AO21
AO22
AO23
AO24
AO25
AO26
AO27
AO28

День поля в АОПП Великосорочинське, Полтавська область

27 серпня 2021 року в АОПП "Великосорочинське", с. Великі Сорочинці, Полтавська обл. відбувся день поля.

За організації нашого дистриб'ютора ТОВ Агросвіт-А в особі Пілата Володимира Петровича компанії Вітерра Сід та Corteva Agriscience представили свої гібриди соняшника та кукурудзи, а також системи захисту рослин в умовах Полтавської області.

Напередодні вечером пройшов інтенсивний дощ, але це не завадило зібратися близко 40 представникам агропідприємств регіону. Захід відкрив голова АОПП Великосорочинське Харченко Михайло Іванович, який представив своє підприємство, розповів про основні технологічні аспекти вирощування основних культур, і яке вже багато років велику увагу приділяє організації демонстраційних полігонів, щодо вивчення нових продуктів.

ТОВ Вітерра Сід окрім базової основної інформації про компанії розпочала з презентації нових сортів озимої пшениці, які рекомендуються до вирощування в цьому регіоні. Слід звернути увагу на напів-інтенсивні ультраранні безості сорти Фелікс та Катаріна (напівкарликовий тип), які найбільш ефективно використовують весняну вологу. Також інтенсивний середньоранній сорт Атлон виділяється дуже високим вмістом білка - понад 15%, до речі в цьому господарстві сорт Атлон висівався і показав високу продуктивність на рівні 7,4 т/га, що більш ніж на 1,4 т/га більше порівняно з пізньостиглою формою озимої пшениці. Спеціалісти Corteva акцентували на рекомендаціях щодо хімічного захисту до кожної культури.

Далі було представлено декілька гібридів соняшника: Велко, Алекса СУ, Драйвер КЛ, Сантек ХО КЛ, Параізо 100КЛ Плюс, Сюрприз КЛП та Маркіза КЛ. Всі гібриди знаходяться в гарному стані, тож ж очікуємо на результати 2021.

По кукурудзі учасники семінару мали змогу ознайомитися з повним портфоліо компанії від ФАО 220 до 410, де виділялись гібриди Тоначія ФАО 220, Зупорто ФАО 280, ЗУМ 305 ФАО 330, ОССК 396 ФАО 380 та ЗУМ 405. До речі в господарстві на товарних посівах висіяні гібриди Зураунд та Зупорто, і за словами агронома мають дуже гарні перспективи на достойну врожайність, не зважаючи на тривалий посушливий період, який мав негативний вплив на вегетацію кукурудзи в регіоні.

Дякуємо організаторам та всім учасникам дня поля за проведену плідну роботу та активне спілкування!

VS1
VS10
VS11
VS12
VS13
VS14
VS15
VS16
VS17
VS18
VS19
VS2
VS20
VS21
VS22
VS23
VS24
VS25
VS26
VS27
VS3
VS4
VS5
VS6
VS7
VS8
VS9

День поля ТОВ Племзавод Біловодський 27 серпня 2021р.

27 серпня 2021 року в ТОВ "Племзавод Біловодський", Біловодськ, Луганська обл. відбувся день поля.

Декілька насіннєвих компаній представили свої гібриди соняшника та кукурудзи в нестабільних умовах Сходу Луганської області.

Представити продукти від Вітерра Сід допомагав наш дистриб'ютор компанія ТОВ Ювета Агрохім (м. Дніпро). Цьогоріч погодні умови сприяли гарному розвитку рослин, хорошому формування качанів у кукурудзи, та повному запиленню кошиків соняшника. Серед портфоліо кукурудзи виділялись гібриди Тоначія ФАО 220, Зураунд ФАО 300, ЗУМ 305 ФАО 330 та ОССК 396 ФАО 380. Щодо соняшника, то на фоні усіх соняшників візуально краще виглядали гібриди Велко, Алекса СУ, Драйвер КЛ, Пунтасол КЛ та Маркіза КЛ, яка в минулому році показала один із найкращих результатів по урожайності на демо, але можно зазначити, що погодні умови минулого року були значно гірші. То ж очікуємо на результати 2021 якими обов'язково поділимся з нашими клієнтами та партнерами.

PZ1
PZ2
PZ3
PZ4
PZ5
PZ6
PZ7
PZ8
PZ9